Zapraszamy młodzież w wieku 10-19 lat z terenu gminy Podedwórze do udziału w konkursie plastycznym pt. „Świat oczami młodych” organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską.
    „Świat oczami młodych” to jedyna okazja do samodzielnego zaprojektowania znaczków! Projekty oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach okolicznościowych, które zostaną wprowadzone do obiegu w październiku 2017 roku. Celem konkursu jest stworzenie projektów znaczków pocztowych, które przedstawią szeroko rozumiane hasło przewodnie „Czas na zdrowie”. Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element prozdrowotnej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji BOŚ i Poczty Polskiej.
    Projekt objęli swoimi patronatami Minister Edukacji Narodowej, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Infrastruktury i Budownictwa.
    Zgłoszenia chętnych przyjmujemy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Podedwórzu (do 26 maja 2017 r.).