Informacje

Marzysz o własnej firmie?

Marzysz o własnej firmie?

Zacznij już dziś z WGPR !

Zapraszamy do udziału w projekcie „Własny biznes szansą na rynku pracy dla osób 50+”
Biorąc udział w projekcie masz szansę otrzymać bezzwrotną dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej pozwoli Ci na:

-niezależność finansową,

-lepsze zarobi,

-elastyczne godziny pracy,

-rozwój osobisty,

-godzenie życia rodzinnego z życiem zawodowym,

-satysfakcje z tworzenia nowych rzeczy i realizowania wytyczonych celów,

-satysfakcje z pracy dla siebie,

-niezależność od stereotypowego postrzegania przez pracodawców.

Czytaj więcej: Marzysz o własnej firmie?

LAUREACI Z GMINY PODEDWÓRZE NAGRODZENI

LAUREACI Z GMINY PODEDWÓRZE NAGRODZENI W KONKURSIE „LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU PARCZEWSKIEGO 2016”


      Podczas uroczystej Gali 19 marca w Parczewie został podsumowany konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2016”. Konkurs miał na celu nagrodzenie form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Parczewskiego i wręczenie statuetek.

W kategorii „USŁUGI - PRZEDSIĘBIORSTWO ZATRUDNIAJĄCE DO 20 PRACOWNIKÓW” tytuł laureata i statuetkę kapituła przyznała ZAKŁADOWI USŁUGOWEMU „KRECIK”, należącego do Barbary i Tadeusza Kisielów z Antopola.

     Statuetki zostały wręczone przez prof. dr hab. Jerzego Nitychoruka i Jerzego Maślucha - starostę parczewskiego. Statuetka wykonana z mosiądzu patynowanego na kostce z czarnego granitu. Przedstawia postać człowieka z ekspresyjną fakturą z dołączoną skrzydlatą formą. Całość odczytana jako litera P co ma odniesienie do „Powiatu Parczewskiego”, na ramieniu postaci zamocowany jest herb.


     Ponadto podczas wczorajszej Gali w Parczewie odznakę honorową „ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ” otrzymała m.in. Pani Gabriela Bilkiewicz z Hołowna. Zarząd Województwa Lubelskiego pamiątkowym Medalem Wójewództwa Lubelskiego wyróżnił m.in. STOWARZYSZENIE AKTYWIZACJI POLESIA LUBELSKIEGO W HOŁOWNIE. Medal odebrała Pani Grażyna Łańcucka – wiceprezes stowarzyszenia.

     Na terenie powiatu parczewskiego działa ponad półtora tysiąca podmiotów gospodarczych. Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2016” odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.


      Na uroczystą Galę przybył m.in. Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk, poseł Stanisław Żmijan, Mikołaj Suszyk przewodniczący Lubomelskiej Rejonowej Rady w Lubomlu na Ukrainie z delegacją. Na zakończenie spotkania przedsiębiorcy i zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć występ zespołu Alegoria oraz uzdolnionej młodzieży z powiatu parczewskiego i delegacji ukraińskiej.

Komunikat w sprawie pomocy dostosowawczej dla producentów mleka i świń

I LO w Parczewie w roku szkolnym 2017/2018

www.liceum-parczew.pl

Nie pozwólmy się oszukać!!!

Ostrzeżenie
Urząd Gminy Podedwórze ostrzega o pojawieniu się praktyk podszywania się pod  pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i wyłudzania zapłaty kary za nieprzestrzeganie zasad ochrony gospodarstwa przed wirusem ptasiej grypy w gospodarstwach utrzymujących drób.
Inspekcja Weterynaryjna podczas kontroli posiada odpowiednie dokumenty i upoważnienia.

Nie pobiera gotówki!!!  Nie pozwólmy się oszukać!!!

Ogłoszenie o sprzedaży działki budowlanej

Wójt Gminy Podedwórze podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o sprzedaży działki budowlanej o numerze ewidencyjnym 786/1 o powierzchni 0,2386 ha położonej w Podedwórzu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu serdecznie zaprasza na WIECZORNICĘ z okazji XII rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II

Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu serdecznie zaprasza na spotkania w świetlicy wiejskiej w Podedwórzu HARMONOGRAM SPOTKAŃ - MARZEC 2017 R.

Dodatkowe informacje