Wójt Gminy Podedwórze przypomina o zbliżającym się II terminie, w którym będzie można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
    Wnioski będzie można składać do tutejszego urzędu przez cały miesiąc sierpień. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT (oryginały lub ich kopie) jako dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2018 r.
     Aktualny wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego wykorzystywanego do produkcji rolnej oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakładce „Zwrot podatku akcyzowego”. Gotowe druki do pobrania dostępne będą od 1 sierpnia w pokoju nr 16 Urzędu Gminy Podedwórze (biuro podatków).

Zwrot podatku akcyzowego

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi

 

Dodatkowe informacje