Zapraszamy wszystkich zdrowych i pełnoletnich mieszkańców województwa lubelskiego do aktywnego udziału w wakacyjnej wojewódzkiej akcji zbiórki krwi.

     Na Twoją krew i jej składniki czekają chorzy oraz poszkodowani w nieszczęśliwych wypadkach. Jest wiele chorób, które leczy się uzupełniając brakujące elementy krwi. Krwotoki, przeszczepy organów, choroby hematologiczne wymagają przetaczania składników krwi. Podczas zabiegów chirurgicznych, kiedy ubytek krwi jest duży, często potrzebna jest transfuzja.
Jednym źródłem krwi jest zdrowy człowiek.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WAKACYJNEJ WOJEWÓDZKIEJ AKCJI HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI W DNIU 22.08.2018 R., W GODZ. 8.30 – 14.00 W LUBELSKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM UL. SPOKOJNA 4

 

Załączniki:
Pobierz plik (RCKiK_krew.(3999454_3996457).pdf)Szczegółowe informacje[PDF]353 kB

Dodatkowe informacje