Informacja dla rolników o obowiązku rejestracji produkcji podstawowej roślinnej i dostaw bezpośrednich u Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Parczewie. Dotyczy to uprawy zbóż, rzepaku ziemniaków, ziół owoców, warzyw a także pozyskiwania runa leśnego oraz prowadzenia działalności w zakresie skupu owoców, warzyw, runa leśnego.
     Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Stacji: Parczew, ul. Piwonia 54, pod nr tel. 83 354 23 29 lub na stronie internetowej Powiatowej Stacji Inspekcji Sanitarno - Epidemiologicznej w Parczewie: http://psseparczew.pis.gov.pl/.
Istnieje możliwość przeprowadzenia przez pracowników PSSE w Parczewie szkolenia dla rolników sprzedających wyprodukowane owoce, warzywa, zboża.

Więcej informacji w załączniku.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Informacja dla producentów  rolnych.pdf)Szczegółowa informacja[PDF]914 kB

Dodatkowe informacje