Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu  został laureatem projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE)

     Projekt zakładał dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu w każdej szkole. Dzięki podłączeniu do sieci powstanie także inspirujące środowisko w którym każdy uczeń będzie mógł nauczyć się wykorzystywania nowoczesnych technologii w procesie kształcenia. To także wyjątkowa możliwość twórczego  rozwoju uczniów i nauczycieli.

    Nagrodą w Konkursie OSE Wyzwanie jest mobilna pracowni multimedialna, dzięki której  nasza szkoła będzie mogła prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

    Gratulujemy inicjatywy i życzymy sukcesów naukowych.

Szczegóły konkursu i lista nagrodzonych pod linkiem: https://ose.gov.pl/konkurs-osewyzwanie

Dodatkowe informacje