Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Jak bezpłatnie pozyskać dotację na inicjatywy oddolne - w ramach projektu Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4" realizowane przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych .

Dla powiatu Parczewskiego szkolenie odbędzie się 11 marca 2020 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie ul. Warszawska 24 o godzinie 10:00.

Szkolenie przeznaczone jest dla potencjalnych beneficjentów konkursu grantowego, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie w dwóch kategoriach:

-działania dot. sfery pożytku publicznego,

-działania na rzecz rozwoju młodych organizacji pozarządowych.

O dotację mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (w tym koła gospodyń wiejskich) oraz grupy nieformalne i samopomocowe mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego.

Podczas szkoleń będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu grantowego oraz umówienia się na indywidualne konsultacje z Animatorami Subregionalnymi.

Informacje o szkoleniach: tel. 81 533 12 17; e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Więcej o konkursie grantowym można uzyskać na stronie: