I N F O R M A C J A

Wójt Gminy Podedwórze informuje mieszkańców iż w związku z przedłużającą się falą upałów i znacznym wzrostem zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowej, w celu uniknięcia przerw w dostawie wody na terenie gminy Podedwórze apeluję o niewykorzystywanie przez odbiorców wody do innych potrzeb niż socjalno – bytowe i potrzeby zwierząt.
    Dlatego prosi się o niepobieranie wody z sieci wodociągowej do podlewania trawy, ogrodów, mycia samochodów, napełniania basenów oraz innych czynności nie związanych z potrzebami socjalno – bytowymi i potrzebami zwierząt.
   Wszystkich odbiorców sieci wodociągowej prosimy o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą pitną a także o wyrozumiałość wobec zaistniałych trudności i uciążliwości.

WÓJT
Krzysztof Chilczuk