STAROSTA PARCZEWSKI OGŁASZA II EDYCJĘ KONKURSU O TYTUŁ „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego” ROKU 2016

Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego” jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego. Nagrodą w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej powiatu. Zgło¬sze¬nia należy dokonać po¬przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2016 ” do dnia 15 lutego 2017 r. Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy do składania wniosków konkursowych. Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej w dniu 19 marca 2017 r. w Parczewie.

Załączniki:
Pobierz plik (wniosek LIDER Przed.doc)wniosek LIDER[DOC]34 kB