Informacja dotycząca realizacji warsztatów artystycznych: malarstwo i rysunek

„Podedwórze malowane 2013r”.

 

     W dniach  od 05 do 14 sierpnia2013r. w godz. 09.00 –14.00 na terenie gminy  Podedwórze został przeprowadzony I etapu warsztatów artystycznych: malarstwo i rysunek  „Podedwórze malowane 2013r”, pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ewy Czernik Zagdańskiej – malarki.

W warsztatach udział wzięło 15 dzieci z terenu gminy Podedwórze.

W wyniku zajęć została pomalowana według tradycyjnej stylistyki regionu elewacja budynku nr 47a/2 położonego na działce nr 422/2 w Podedwórzu.

     Celem zajęć było rozbudzenie w mieszkańcach potrzeby twórczej aktywności i kreatywności oraz sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Podczas  plenerów malarskich osoby uczestniczące w warsztatach spędzały aktywnie czas wykonując prace plastyczne, które przyczyniły się do zmiany wizerunku gminy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z warsztatów malarskich.

                      

Dodatkowe informacje