W dniach ostatni weekend przed Wielkanocą Koło Gospodyń Wiejskich w Antopolu zorganizowało kiermasz świąteczny. Na placu przed kościołem parafialnym w Podedwórzu można było nabyć świąteczne dekoracje i piękne rękodzieło wykonane przez utalentowane gospodynie z Antopola: Bernardynę Szepel, Danutę Hornicką, Teresę Mackiewicz, Renatę Wójcik, Agnieszkę Chilimoniuk, Jolantę Paśnik oraz Barbarę Kisiel. Dochód ze sprzedaży palm wielkanocnych, koszyczków i pisanek zostanie przeznaczony na dalsze zagospodarowanie i poprawę estetyki miejscowości. W ramach pozyskanych dotychczas grantów mieszkańcy wykonali wiatę rekreacyjną, boisko oraz plac zabaw dla dzieci. W dalszej kolejności planowane są nasadzenia drzew i kwiatów, budowa budynku gospodarczego oraz rewitalizacja parku dworskiego w Antopolu.

Dodatkowe informacje