Konkurs „TopMaths” zostanie przeprowadzony online w serwisie edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on rozegrany w niniejszych kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia nawiązujące do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).

Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem:

https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To również możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.

Dodatkowe informacje