Uwaga, rolnicy! To już ostatni moment na złożenie ankiety  na temat odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Program „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”


Gmina Podedwórze przystępuje do ogłoszonego przez NFOŚiGW drugiego naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”


Program ma na celu dofinansowanie do zbierania, transportu i zagospodarowanie odpadów z tworzyw sztucznych, które powstają podczas prowadzenia działalności rolniczej.

W związku z powyższym prosimy rolników z Gminy Podedwórze posiadających odpady pochodzące z działalności rolniczej, takie jak: folia rolnicza (biała i zielona), siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach i typu Big - Bag o wypełnienie i dostarczenie ankiety do Urzędu Gminy Podedwórze do Pani Moniki Łukaszuk w terminie do dnia 8 września 2021r.

Więcej informacji można uzyskać u Moniki Łukaszuk pod numerem telefonu (83) 379 52 27 pok. Nr 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje