Od października 2021 r. w Gminie Podedwórze funkcjonuje sieć swiatłowodowa. Wykonawcą I etapu inwestycji była firma FIBEE. Na bazie wykonanej sieci usługi dostępu do szybkiego Internetu świadczą następujące firmy: Inea, Play, T-Mobile, UPC, Orange. Opłata za korzystanie z Internetu - zgodnie z cennikiem danego operatora.

W związku z licznymi pytaniami o możliwość korzystania z sieci światłowodowej informujemy, że na stronie: https://getfibre.pl/ można zweryfikować czy adres jest w zasięgu sieci Fiberhost. Jeśli wyszukany adres nie jest w zasięgu sieci Fiberhost, należy zapisać się do subskrypcji i zostawić swoje dane kontaktowe, zgłaszając w ten sposób zainteresowanie dostępem do sieci. Adres zostanie zweryfikowany pod kątem możliwość rozbudowy w tej okolicy sieci światłowodowej w ramach przyszłych inwestycji.

 

Dodatkowe informacje