Departament Promocji, Sportu i Turystyki UMWL ogłasza nabór do jubileuszowej XXV edycji konkursu Ambasador Województwa Lubelskiego za rok 2023.

Honorowy tytuł „Ambasador Województwa Lubelskiego” przyznawany jest przez Województwo Lubelskie osobom, instytucjom, firmom, które w ciągu minionego roku poprzez swoją działalność wniosły szczególny wkład w promocję Województwa Lubelskiego w kraju lub za granicą: osiągnęły wybitne sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe, gospodarcze lub w zakresie działalności społecznej.

Prawo zgłaszania kandydatur mają jednostki samorządu terytorialnego (rady gmin, miast i powiatów), organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze.

Zgłoszenia kandydatur należy dokonywać wyłącznie w formie elektronicznej (skan wraz z podpisem/pieczątką) oraz dodatkowo w wersji edytowalnej przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 stycznia 2024 roku.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin-przyznawania-Honorowego-Tytułu-Ambasador-Województwa-Lubelskiego-za-rok-2023.pdf)Regulamin[PDF]102 kB
Pobierz plik (Wniosek-zgłaszania-koandydatów-do-Honorowego-Tytułu-Ambasador-Województwa-Lubelskiego-za-rok-2023.pdf)Wniosek zgłaszania kandydatów[PDF]171 kB
Pobierz plik (Wniosek-zgłaszania-koandydatów-do-Honorowego-Tytułu-Ambasador-Województwa-Lubelskiego-za-rok-2023.docx)Wniosek zgłaszania kandydatów[wersja edytowalna]30 kB

Dodatkowe informacje