Dnia 06.08.2011 w Kraśniku odbyły się XII Wojewódzkie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych w których wzięła udział reprezentacja Gminy Podedwórze. Dziewczęta w składzie Agnieszka Litwińska (kapitan), Katarzyna Litwińska, Aleksandra Becher, Edyta Zawistowska i Weronika Litwiniuk rozegrały wspaniałe zawody w koszykarskich trójkach na jeden kosz i zajęły III miejsce w Województwie wśród Ludowych zespołów Sportowych zdobywając brązowy medal. Reprezentanci naszej Gminy wystartowali w przeciąganiu liny uplasowali się na miejscu 5-8 w skład drużyny wchodził Daniel Chojnacki, Sebastian Solecki i Marcin Andrysiuk (kierownik drużyny). Dwóch ostatnich brało również udział w konkurencji rzutu lotką do celu zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.


 

{phocagallery view=category|categoryid=69|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Dodatkowe informacje