Na zaproszenie Starosty Parczewskiego Waldemara Wezgraja  i Wójta Gminy Podedwórze Krzysztofa Chilczuka, dnia 20 stycznia 2012r do Podedwórza przyjechali przedstawiciele władz samorządowych powiatu parczewskiego w osobach, Wicestarosta Jerzy Maśluch, Wójtowie gmin: Jabłonia Dariusz Łobejko, Dębowej Kłody Henryk Czech,  Milanowa Paweł Krępski, Sosnowicy Krystyna Jaśkiewicz, Siemień reprezentował Sekretarz gminy Tomasz Kanak, Zastępca Burmistrza Michał Bożym, Zarząd powiatu reprezentowali członkowie Zarządu, Grażyna Lamczyk i Ryszard Trubaj, Przewodniczący Rad: Kazimierz Jaszczuk, Mirosław Tokarzewski, Tomasz Ściuba, Artur Becher.
W związku z omawianymi tematami na konwencie  w spotkaniu tym wzięli udział Dyrektor WZM iUW w Lublinie Stanisław Jakimiuk, Dyrektor oddziału WZM i UW w Białej Podlaskiej Krzysztof Piotrowski, Dyrektor ZDP w Parczewie Roman Kopeć, Dyrektor SP ZOZ w Parczewie Janusz Hordejuk

     Zebrani wysłuchali informacji na temat działań związanych z zalewaniem woda terenów rolnych, jakie działania są i będą prowadzone w  roku bieżącym. Na zadane pytania odpowiadał Dyrektor  WZMiUW w Lublinie i Kierownik Oddziału w Białej Podlaskiej.

Dyrektor SP ZOZ W Parczewie przedstawił sytuacje szpitala oraz prowadzonych prac. Omówiono kwestię Rady Społecznej działającej przy SP ZOZ.

Dyrektor ZDP w Parczewie poinformował o propozycji zmiany klasyfikacji dróg powiatowych oraz o planowanych remontach bieżących dróg.

{phocagallery view=category|categoryid=91|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Dodatkowe informacje