W dniu 22.01.2012r. w Parczewie na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się Turniej o Mistrzostwo Powiatu Parczewskiego LZS Seniorów w Halowej Piłce Nożnej. Reprezentacja naszej gminy wzięła udział w tym turnieju w składzie Marcin Andrysiuk, Cezary Andrysiuk, Janusz Litwiniuk, Paweł Romaszewski, Radosław Kisiel, Jan Mocior, Wojciech Palonka, Sebastian Solecki, rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. W grupie A grały GLKS Jabłoń, GLKS Dąb Dębowa Kłoda i LKS Milanów, w grupie B grały ULKS Ursus Podedwórze, GLKS Grom Sosnowica i LKS Wodnik Siemień.

 

      Wyniki meczów grupy A: GLKS Jabłoń – GLKS Dąb Dębowa Kłoda 0:3 wo. , GLKS Dąb Dębowa Kłoda – LKS Milanów 0:0 k. 2:0, GLKS Jabłoń – LKS Milanów 0:3 wo. Wyniki meczów grupy B: ULKS Ursus Podedwórze – GLKS Grom Sosnowica 2:3 (Kisiel, Romaszewski), GLKS Grom Sosnowica – LKS Wodnik Siemień 5:4, ULKS Ursus Podedwórze – LKS Wodnik Siemień 6:0 (Kisiel 4, Romaszewski, M.Andrysiuk).

      W półfinałach zmierzył się GLKS Grom Sosnowica – LKS Milanów 1:3 i ULKS Ursus Podedwórze – GLKS Dąb Dębowa Kłoda 3:4 (M.Andrysiuk, Kisiel 2). W meczu o 3 miejsce zmierzył się ULKS Ursus Podedwórze z GLKS Gromem Sosnowica wygrywając 5:3 (M.Andrysiuk, Kisiel 2, Romaszewski 2), mecz miał dramatyczny przebieg po 4 minutach piłkarze z Podedwórza przegrywali 3:0, trzecia bramka obudziła naszych zawodników którzy pod koniec pierwszej połowy doprowadzili do wyrównania 3:3. W drugiej połowie przewaga naszej drużyny rosła i została udokumentowana dwoma bramkami, dzięki czemu ULKS Ursus Podedwórze cieszył się ze zdobycia trzeciego miejsca na turnieju. Finał wygrał LKS Milanów z GLKS Dębem Dębowa Kłoda 2:0. Piłkarze z Milanowa będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

M.Andrysiuk

Dodatkowe informacje