27 stycznia 2013 r. w świetlicy wiejskiej w Podedwórzu już po raz trzeci OSP Podedwórze zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

     W niedzielne popołudnie do świetlicy przybyły pary babcia i dziadek, same babcie i sami dziadkowie. Wszystkich przybyłych przywitał sołtys wsi Podedwórze, radny i  inicjator spotkania w jednej osobie Pan Kazimierz Iwaniuk. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Krzysztof Chilczuk.

     Na spotkanie przybył pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Podedwórzu Pani Ewa Zielonka, która przybliżyła projekt „Aktywność społeczna osób starszych” w ramach Rządowego programu na rzecz aktywności społecznej osób starszych na lata 2012-2013.

     Atmosfera była bardzo ciepła i to nie z powodu gorącej porcji kiełbaski czy herbaty, ale pogody ducha i pozytywnego nastawienia do życia przybyłych osób.

Wspólne śpiewy, wygłoszone teksty i rozmowy oddały w pełni i potwierdziły fakt, że takie spotkania są ważne i potrzebne.

     Na zakończenie wszyscy pożyczyli sobie spotkania za rok w nie mniejszym a większym gronie, może jeszcze przybędzie nam babć i dziadków, którzy są tak potrzebni i tak bardzo kochają swoje wnuki jak nikt na świecie.

 

Organizatorom bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego oraz do zobaczenia za rok.

 

{phocagallery view=category|categoryid=124|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Atmosfera była bardzo ciepła i to nie z powodu gorącej porcji kiełbaski czy herbaty, ale pogody ducha i pozytywnego nastawienia do życia przybyłych osób.

Wspólne śpiewy, wygłoszone teksty i rozmowy oddały w pełni i potwierdziły fakt, że takie spotkania są ważne i potrzebne.

Dodatkowe informacje