Gmina Podedwórze otrzymała Nagrodę Targową za produkt turystyczny „Edukacja Regionalna w Krainie Rumianku”.

W dniach 5-7 czerwca 2009r. Gmina Podedwórze po raz pierwszy wzięła udział w Targach Turystyki Sportu i Rekreacji Lubelskie EKOPOLIS- Moje Pasje w Lublinie.

Zgłoszony do konkursu produkt turystyczny „Edukacja Regionalna w Krainie Rumianku” otrzymał Nagrodę Targową w kategorii „TURYSTYCZNY PRODUKT ROKU”. Cieszy nas niezmiernie ten sukces, gdyż jest to dowód na właściwe działania jakie prowadzone są na terenie naszej gminy. W tym miejscu należą się podziękowania dla Stowarzyszenia na rzecz aktywizacji mieszkańców Polesia Lubelskiego w Podedwórzu, które w znacznej mierze przyczyniło się do tego sukcesu . Produkt ten jest oparty na działaniu Ośrodka Edukacji Regionalnej w Hołownie i polega na prowadzeniu warsztatów poświęconym ginącym zawodom Lubelszczyzny. Ośrodek jednocześnie promuje naszą gminę. Ze swojej strony deklaruję dalszą współpracę i pomoc w kontynuowaniu ich działań.

Wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu serdecznie dziękuję.

Wójt Gminy
Krzysztof Chilczuk

Zapraszamy również do obejżenia Galerii Zdjęć

Dodatkowe informacje