W dniu 01 czerwca  2014r. w miejscowości Mosty odbyło się spotkanie integracyjne połączone z rozgrywkami na „Boisku sportowo – rekreacyjnym w wyposażeniem”. Rozegrano drużynowy turniej piłki nożnej i piłki siatkowej o puchary  Wójta Gminy Podedwórze.
     Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Podedwórzu działająca przy Wójcie Gminy Podedwórze w ramach  imprezy przeprowadziła dla dzieci i młodzieży  quiz pt. „Bingo o alkoholu” sprawdzający stopień wiedzy o różnego rodzaju uzależnieniach.
W ramach konkursu przewidziano nagrody dla pierwszych trzech miejsc oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników. Odbył się również pokaz sprzętu strażackiego przeprowadzony przez strażaków z OSP Podedwórze.  Z uwagi na obchodzony w tym dniu „Dzień dziecka” wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu  otrzymało słodycze.
Całość spotkania zakończona była  poczęstunkiem dla wszystkich uczestników zabawy.

 

Dodatkowe informacje