Kampania społeczna „Sadza płonie. Czad zabija. Żyj.” jest kontynuacją kampanii społecznych „Czyszczone kominy, to mniejszy smog” oraz „Zaproś kominiarza”.
Celem kampanii społecznej jest, aby z roku na rok z powodzeniem zwiększała się liczba domów z zadbanymi i oczyszczonymi kominami bez zagrożeń, jakie wynikają z zapominania, dlaczego przewody kominowe zgodnie ze swoim przeznaczeniem powinny spełniać wymagania techniczne i eksploatacyjne określone w przepisach techniczno-budowlanych przywołanych w każdej kolejnej Ustawie Prawo Budowlane oraz w przedmiotowych normach budowlanych dotyczących przewodów kominowych i wentylacji.

Załączniki:
Pobierz plik (plakat2022231024.jpg)PLAKAT[JPEG]146 kB
Pobierz plik (komunikat.pdf)Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy[PDF]4152 kB

Dodatkowe informacje