Serdecznie zapraszamy do udziału wraz w tegorocznej Charytatywnej Aukcji Przedmiotów — „Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać
Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. „Aukcja” rozpocznie się o godz. 15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej w dniu 15 grudnia br.


Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych . Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych, placówek opiekuńczo-wychowawczych a także seniorów. Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju. Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LŁTW w dniu „Aukcji”.
Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.
Prosimy o potwierdzenie udziału w „Aukcji” w terminie do dnia 13 grudnia br. na adres: Biura Organizacyjnego Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dodatkowe informacje