Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów – Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. „Aukcja” rozpocznie się o godz. 15.30 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4, w dniu 9 grudnia br.


Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie, w naszym imieniu, zaproszenia do udziału w tym wydarzeniu lokalnym przedsiębiorcom i przedstawicielom środowisk biznesu.
Ci z Państwa którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w „Aukcji”, mogą dołączyć do licytacji za pośrednictwem linku Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Dzięki aktywnemu uczestnictwu w „Aukcji”
mamy możliwość wsparcia potrzebujących pomocy mieszkańców naszego regionu. W tym roku dary trafią również do uchodźców z Ukrainy.
Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy, a także innych niezbędnych darów. Zaoferowane w trakcie licytacji produkty trafią do najbardziej potrzebujących, a informacje jak i gdzie przekazać dary, uzyskacie Państwo wysyłając emaila na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer 508 048 229.
Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.
Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu „Aukcji”.
Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.
Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w „Aukcji” na adres: Biura Organizacyjnego
Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie na aukcję _Gminy_2022.pdf)Zaproszenie na aukcję[PDF]445 kB

Dodatkowe informacje