informacja o gminnym punkcie
 
GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO – INFORMACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"
 
Informujemy, że w Urzędzie Gminy Podedwórze został uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny rządowego programu priorytetowego pod nazwą „Czyste powietrze”.
Uruchomiony Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Podedwórze aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, a Gminą Podedwórze.
 
Informacje na temat programu „Czyste powietrze” można uzyskać w punkcie konsultacyjnym mieszczącym się w Urzędzie Gminy Podedwórze na parterze pok. 3 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–11.00). Osoba do kontaktu: Monika Łukaszuk, tel. 83 37 95 027, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Pracownik urzędu zapewni:
- udzielenie informacji o zasadach programu osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie,
- wsparcie beneficjenta w zakresie przygotowania wniosku, złożenia i jego wydruku,
- dostępność materiałów informacyjnych i promocyjnych o programie,
- pomoc wnioskodawcom przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania, w tym przy poprawnym wypełnieniu wniosku o płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.
 
Mamy nadzieję, że funkcjonowanie punktu zachęci mieszkańców naszej gminy do skorzystania z dofinansowania, między innymi do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie o poprawy jakości powietrza na terenie gminy Podedwórze.
Zachęcamy do korzystania z punktu.
Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie
 
 

Dodatkowe informacje