Ochotnicza Straż Pożarna w Podedwórzu zawarła umowę z Bankiem Żywności w Lublinie na rozdysponowanie dla 50 osób z gminy Podedwórze artykułów spożywczych otrzymanych w ramach Europejskiego Programu  Pomocy Żywnościowej  dla najuboższej ludności UE. Ochotnicza Straż Pożarna w Podedwórzu powierzyła Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Podedwórzu rozdysponowanie w wyznaczonym terminie artykułów żywnościowych dla rodzin i osób zakwalifikowanych do udzielenia pomocy. W ramach programu rozdysponowane będą następujące artykuły spożywcze:

- mąka,

- makaron,

-kasza manna,

- kasza z warzywami,

- kasza gryczana,

- płatki,

- musli,

- kasza z gulaszem,

- makaron z gulaszem,

- krupnik,

- kawa zbożowa,

- herbatniki,

-ryż biały,

- zupa pomidorowa,

- chleb chrupki żytni,

-mleko UHT,

- ser żółty,

- ser topiony.

{phocagallery view=category|categoryid=81|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Dodatkowe informacje