Informuję, że jeszcze do piątku 23.01.2020 r. można zgłaszać chęć przystąpienia do realizacji  związanych z budową/montażem biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków.

Zgłoszenia należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Podedwórze w pokoju nr 5 lub na adres mailowy pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr: (83) 379 – 52 – 27.

W pierwszym etapie zgłoszenia należy podać tylko ogólne informacje o właścicielu i nieruchomości tj.:

imię i nazwisko,

adres,

nr działki ewidencyjnej,

nr telefonu do kontaktu,

ilość osób zamieszkujących budynek,

adres e-mail (opcjonalnie).


     Warunkiem przystąpienia do dofinansowania będzie ogłoszenie naboru wniosków przez PROW (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich) na lata 2014-2020 w woj. Lubelskim oraz pozytywne rozpatrzenie wniosku złożonego przez Gminę Podedwórze.

Dodatkowe informacje