I n f o r m a c j a

     Uprzejmie informuję, że Zarząd Województwa Lubelskiego przyjął i skierował do konsultacji społecznych projekt „Programu ochrony powietrza dla strefy lubelskiej” a także „Prognozę oddziaływania na środowisko Programu ochrony powietrza dla strefy lubelskiej”

     Projekty dokumentów zamieszczone zostały na stronie www.lubelskie.pl (ekologia i ochrona środowiska→Ochrona powietrza→Programy Ochrony Powietrza).

     Uwagi i wnioski można składać w terminie do 5 czerwca 2013 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Środowiska, ul. Spokojna 4, 20-074 Lublin.

______________________________________________________________________

Dodatkowe informacje