„Dotacje na Innowacje"  -„Inwestujemy w Waszą przyszłość"

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

 

     Z dniem 1 stycznia 2014r. Gmina Podedwórze rozpoczęła realizację projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu gmin partnerskich północnej Lubelszczyzny". Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Dotacje na Innowacje" „Inwestujemy w Waszą przyszłość”. Formularze rekrutacyjne i regulamin organizacyjny projektu będą dostępne na stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu Gminy od połowy stycznia. Przewidywany termin składania dokumentów to 3 luty - 28 luty 2014 r. 

     Szczegółowych informacji udziela asystent koordynatora projektu – Marta Kiryczuk w biurze projektu (Urząd Gminy Podedwórze pokój Nr 13) oraz pod numerem telefonu 83 379 52 27.

_____________________________________________________________________

Dodatkowe informacje