Gmina Podedwórze, na podstawie Zarządzenia Nr. 0050.27.2024 Wójta Gminy Podedwórze z dnia 5 lipca 2024 roku oraz na podstawie Regulaminu otwartego konkursu na wyłonienie Partnerów spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji projektu stanowiącego odpowiedź na nabory ogłaszane przez Zarząd Województwa Lubelskiego – Instytucję Zarządzającą Programem Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021– 2027
Departament Wdrażania Europejskiego Rozwoju Regionalnego Działanie 11.6 Ochrona dziedzictwa kulturowego obszarów innych niż miejskie (typ projektu 1) Priorytetu XI Rozwój zrównoważony terytorialnie programu Fundusze Europejskie dla  Lubelskiego 2021-2027, udziela informacji związanych z wyborem najkorzystniejszej oferty.

Jako oferty najkorzystniejsze, na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Regulaminie , zostają wybrane  oferty:
1)    Parafia Przemienienia Pańskiego w Wisznicach
21-580 Wisznice