Wójt Gminy Podedwórze  zgodnie z przyjętą Uchwałą Nr IV/24/2024 Rady Gminy Podedwórze z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Gminy Podedwórze, ogłasza nabór członków do Komitetu Rewitalizacji Gminy Podedwórze

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Gminy w zakresie wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Podedwórze na lata 2023 - 2030 oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Wójta Gminy Podedwórze, w zakresie rewitalizacji.

Zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji określa Uchwała Nr IV/24/2024 Rady Gminy Podedwórze z dnia 15 lipca 2024 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Gminy Podedwórze.

Zgłoszenie chęci przystąpienia do Komitetu następuje na podstawie deklaracji zgłoszenia do Komitetu Rewitalizacji dostępnej

• na stronie internetowej Gminy Podedwórze: gmina-podedworze.pl,
  • na stronie podmiotowej Gminy w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Podedwórze: https://ugpodedworze.bip.lubelskie.pl – w zakładce rewitalizacja;
  • w formie papierowej w Urzędzie Gminy Podedwórze, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze (pokój nr 3).

Nabór członków do Komitetu prowadzony będzie od 11 września2024 r. do 27 września  2024r.

Wypełnioną deklarację należy złożyć w Urzędzie Gminy w Podedwórzu w formie papierowej lub elektronicznej w ww. terminie (decyduje data wpływu do Urzędu):

• drogą elektroniczną na adres e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • drogą korespondencyjną na adres Urząd Gminy Podedwórze, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze
  • bezpośrednio do Urzędu Gminy Podedwórze (pokój nr 3) w godzinach pracy Urzędu.

Nie będą rozpatrywane zgłoszenia:

• niepodpisane;
  • złożone w innym terminie niż wyznaczony;
  • przesłane w innej formie niż deklaracja zgłoszenia

Informacja o wynikach naboru do Komitetu zostanie umieszczona po jego zakończeniu na stronie internetowej Urzędu Gminy Podedwórze, w  Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń

Członkowie Komitetu Rewitalizacji zostaną powołani w drodze zarządzenia przez Wójta Gminy Podedwórze.