W dniu 13 marca 2011r. w Gimnazjum w Jabłoniu odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn o Puchar „Doliny Zielawy”.

Turniej został zorganizowany przez samorząd Gminy Jabłoń, a wzięły w nim udział drużyny samorządu 5 gmin. Wszystkich zebranych zawodników, wójtów i mieszkańców powitał gospodarz turnieju Wójt Gminy Jabłoń – Dariusz Łobejko.

Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym po 8 minut.

W wyniku rozgrywek I miejsce przypadło samorządowi gminy Sosnówka;
II gminy Podedwórze; III gminy Jabłoń; IV gminy Rossosz i V gminy Wisznice.

Wszyscy uczestnicy odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Nagrodzono też króla strzelców, którym został zawodnik z gminy Rossosz i najlepszego bramkarza z gminy Sosnówka.

Turniej zakończył wspólny gorący posiłek.

Ci, którym nie udało się stanąć na podium zapowiadali rewanż za rok w gminie Wisznice.

Atmosfera turnieju sprzyjała nawiązywaniu dobrych znajomości, wspólnym rozmowom i przeżywaniu tego, kto i dlaczego akurat w danym momencie nie umieścił piłki w bramce, która byłaby na wagę zwycięstwa.

Organizatorom dziękujemy i do zobaczenia za rok na Turnieju o Puchar „Doliny Zielawy”.

JB

{phocagallery view=category|categoryid=62|imageid=0|limitstart=0|limitcount=3| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}