W lipcowe niedzielne i bardzo słoneczne popołudnie mieszkańcy Mostów oraz okolicznych miejscowości mieli okazję uczestniczyć we wspólnym biesiadowaniu, które zorganizował pan Jan Ciemniewski – sołtys i Rada Sołecka wsi Mosty oraz pan Krzysztof Chilczuk - Wójt Gminy Podedwórze. Na początku spotkania zespół Rumenok zaprezentował sztukę pt. „Szeptucha”. Uczestnicy imprezy mogli skorzystać z punktu medycznego, zbadać ciśnienie oraz poziom cukru. Później dzieci i młodzież oraz dorośli uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach, zorganizowanych przez panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Podedwórzu, zaś miłośnicy sportu grali w piłkę nożną. Wszystko odbywało się przy wspólnym grillowaniu. Biesiadowanie zakończono potańcówką  na świeżym powietrzu.