Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Jagiellońska Przystań" do włączenia się w prace nad Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2014-2020.

Istnieje szansa dalszego rozwoju naszego regionu poprzez realizację kolejnych inicjatyw gospodarczych, społecznych i publicznych realizowanych przy wsparciu środków zewnętrznych pozyskanych za pośrednictwem LGD „Jagiellońska Przystań" w perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020.
Podstawowym dokumentem, który określi kierunki rozwoju obszaru będzie Lokalna Strategia Rozwoju opracowana przy udziale mieszkańców.

Mając na uwadze powyższe zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym diagnozy potrzeb i oczekiwań mieszkańców obszaru naszej LGD. Liczymy na obecność przedstawicieli z każdego sektora: publicznego, społecznego a w szczególności gospodarczego.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 4 maja 2015r. o godz. 9.00 w Auli budynku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Parczewie przy ul. Harcerskiej 8. Spotkanie poprowadzi trener Pani Anna Kłos wraz z moderatorem Panem Sławomirem Kuśmickim.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 833543734.