Gmina Podedwórze, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze

woj. lubelskie, pow. parczewski, gm. Podedwórze

www. gmina-podedworze.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ogłasza pisemny przetarg ofertowy na:

,,Sprzedaż drzew na pniu’’

1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż 25 szt. drzew ,,na pniu’’ na działkach o nr 795, obręb Podedwórze, gmina Podedwórze, stanowiącej własność gminy Podedwórze (załącznik nr 1 – wykaz drzew przeznaczonych do wycinki). Kupujący zobowiązuję się dokonać wycinki drzew własnym kosztem, staraniem oraz uporządkować teren tj. uprzątnąć gałęzie.
  2. Cena wywoławcza wynosi 1.000,00 zł netto (słownie: jeden tysiąc złotych 00/100).
  3. Sprzedający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
  4. Dokumenty przetargowe można odebrać nieodpłatnie w siedzibie Sprzedającego lub na stronie internatowej Sprzedającego.
  5. Uprawniony do kontaktów z oferentami – Małgorzata Żukowska, tel. 83 379 52 27, w godz. 800-1500.
  6. Oferty należy składać w siedzibie Sprzedającego lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Termin składania ofert upływa dnia 27 czerwca 2024r. o godzinie 1000.
  7. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27 czerwca 2024r. o godzinie 1015 w siedzibie Sprzedającego.
  8. W przetargu mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i osoby fizyczne.
  9. Termin wykonania umowy ustala się do dnia 30 marca 2025 roku, z tym, że wycinka drzew zgodnie z decyzją administracyjną do dnia 28 lutego 2025r. a uprzątnięcie terenu do dnia 30 marca 2025r.
  10. Okres związania ofertą wynosi 30 dni.
  11. Sprzedający zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert.
Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie - drzewa.pdf)Ogłoszenie i formularz[PDF]1189 kB