WÓJT GMINY PODEDWÓRZE INFORMUJE

W związku z realizacją dużych projektów:

1. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu gmin partnerskich północnej Lubelszczyzny”, polegającego na instalacji zestawów komputerowych wraz z Internetem, oraz
  2. „Czysta energia w Dolinie Piwonii i Zielawy”, polegającego na montażu instalacji solarnych na terenie Gminy Podedwórze,

Informujemy, iż gmina partnerska współrealizująca oba projekty odnotowała przypadki podszywania się obcych osób pod osoby związane z realizowanymi projektami celem sprawdzenia i zweryfikowania, czy w domu jest Internet itp., aby "rozejrzeć się" po mieszkaniu. Domniemamy, że osoby te mogą dokonywać kradzieży lub innych czynności niezgodnych z prawem. Zdarzenia te miały miejsce 07.03.2014 roku w Gminie Parczew.

Dodatkowo informujemy, że osoby monitorujące przebieg realizacji projektów, będą musiały posiadać oryginalne upoważnienia wydane przez Wójta Gminy Podedwórze.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Podedwórze, w sprawie zestawów solarnych z p. Inspektorem – Stanisławem Zielińskim, a w sprawie zestawów komputerowych i Internetu z p. Referent – Martą Kiryczuk pod numerem telefonu 83 379 52 27.

Wójt Gminy Podedwórze