Gmina Podedwórze  informuje o możliwości ponownego przystąpienia do udziału w projekcie którego realizatorem   jest Samorząd Województwa  Lubelskiego pt. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu   w województwie lubelskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013, Oś priorytetowa 8. – Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.3. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion”
      W ramach projektu  uczestnik otrzyma: zestaw komputerowy oraz bezpłatny dostęp do Internetu, a także wszyscy uczestnicy projektu zostaną szkoleni z zakresu obsługi komputera.

Termin  składania wniosków trwa do 25 czerwca 2014r.

Aktualna treść regulaminu rekrutacji i załączniki znajdują pod poniższym linkiem: http://wykluczeniecyfrowe.lubelskie.pl/viewpage.php?page_id=7

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie, w celu uzyskania szczegółowych informacji mogą się zgłaszać do:
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
p. Ewa Wąsik

„Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka