12.02.2020 r. w bibliotece odbyło się spotkanie integracyjne Koła Plastycznego z Panią Monika Mackiewicz-Drąg - Wójt Gminy Podedwórze.

Pani Wójt serdecznie podziękowała wszystkim członkom Koła za wykonane w okresie bożonarodzeniowym świątecznych stroików, które ozdabiały Urząd Gminy Podedwórze. Dzieci wraz z Panią Agatą Bartoszuk - instruktorem Koła, zaprezentowały miłemu gościowi swoje prace plastyczne i opowiedziały o swojej przygodzie z plastyką. W czasie rozmów z Panią Wójt zrodziły się nowe pomysły na działanie Koła. Na wszystkich uczestników spotkania czekał owocowy poczęstunek oraz babeczki przygotowane przez Panią Monikę Łukaszuk ( bardzo dziękujemy) ale największą niespodzianką dla dzieci była świeża, pachnąca pizza zamówiona przez Panią Wójt.
Wszystkie naczynia użyte do poczęstunku były BIO, bo jesteśmy EKO, dbamy o przyrodę To było inspirujące i bardzo smaczne spotkanie.
Członkowie Koła, Pani Instruktor oraz Dyrektor GBP w Podedwórzu dziękują Pani Wójt za to miłe spotkanie.

Dodatkowe informacje