Od 22 do 24 września 2011 r.  Dolina Zielawy prezentowała się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie.
Choć na targach obecni byli wystawcy z 62 krajów świata, produkt Doliny Zielawy cieszył się ogromną popularnością.
Nasze stoisko przyciągało uwagę osób starszych i młodszych, tych, którzy chcą wypocząć w miejscu niezwykłym,  innym niż Egipt czy Grecja.
Na stoisku Doliny Zielawy gościliśmy media międzynarodowe i turystyczne. Wójt gminy
Rossosz Kazimierz Weremkowicz udzielił wywiadu do Pierwszego Programu Polskiego Radia.
Portale turystyczne zapraszają nas do współpracy, aby Dolinę Zielawy mógł poznać każdy turysta.
Kto odwiedził nasze stoisko nie mógł się oprzeć, aby nie zabrać do domu woreczka  suszonych ziół, płytę czy katalog aby jak najwięcej dowiedzieć się o tak niesamowitym miejscu jak Dolina Zielawy.
Obecność na Targach Turystycznych w Warszawie pozwoliła na wyminę doświadczeń turystycznych i nawiązanie znajomości nie tylko z przedstawicielami z Polski ale również z wielu krajów świata.
Jesteśmy przekonani, że promocja na targach zaowocuje częstymi odwiedzinami turystów w Dolinie Zielawy.

<<< Zapraszamy do galerii >>>