W pierwszej edycji Konkursu Kryształowa Elka organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, Wiejskie SPA w Krainie Rumianku uznano za najlepszy produkt markowy. Statuetkę i dyplom odebrała Grażyna Łańcucka wiceprezes Stowarzyszenia Aktywizacji Polesia Lubelskiego.

Nagrody rozdano 1 grudnia 2011 r. podczas konferencji „Marka Lubelskie narzędziem rozwoju regionu” na dziedzińcu Zamku Lubelskiego.

Organizowany konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych projektów promujących region lubelski w ostatnim roku.

Wiejskie SPA w Krainie Rumianku okazało się najlepszym produktem markowym w województwie lubelskim.

II miejsce i dyplom w tej samej kategorii za inicjatywę pięciu samorządów, wchodzących w skład porozumienia Dolina Zielawy, odebrał Piotr Dragan wójt gminy Wisznice.

Serdecznie gratulujemy!!!

<<< galeria>>>