23.06.2013 w Parczewie odbyły się VI Powiatowe Igrzyska LZS-ów na których o zwycięstwo walczyła reprezentacja naszej gminy. 

     Najlepszym wynik osiągnęła drużyna koszykarek pewnie wygrywając z drużynami z Jabłonia i Parczewa. Dwa zwycięstwa dały im pierwsze miejsce i możliwość reprezentowani naszej gminy na zawodach wojewódzkich. Uwagę należy zwrócić na to, że  są to 3 Igrzyska Powiatowe z rzędu w których triumfują koszykarki z Podedwórza, mimo kompletnej zmiany składu. Zwycięski skład: Katarzyna Kupczuk (K), Dominika Przychodzka, Aleksandra Kolada, Magdalena Derlukiewicz i Dominika Mikołajczyk.

      Drugie miejsce na podium zajęli nasi siatkarze wygrywając wszystkie mecze eliminacyjne, jednak trafili w finale na siatkarzy z Jabłonia (mistrzowie województwa z zeszłego roku)  którym ulegli w dwóch setach 2-0 (15:11, 15:11). Skład drużyny: Jacek Łoszak, Adam Palonka, Mirosław Antoniuk oraz Piotrek Lewczuk.

      Na wyróżnienie zasługuje również postawa  Marcina Kisiela który zajął drugie miejsce w konkursie rzutu lotką.

      Niestety bez większych sukcesów wróciła drużyna piłki nożnej przegrywając z Jabłoniem 3-0 odpadła w fazie pucharowej. Porażka była głównie spowodowana brakiem dwóch filarów naszej drużyna Jana Mociora  i Marcina Andrysiuka.

      Drużyna wystąpiła w składzie: Krzysztof Antoniuk (BR), Cezary Andrysiuk, Marcin Kisiel, Grzegorz Mazuryk, Daniel Chojnacki, Paweł Romaszewski.

 

 

{phocagallery view=category|categoryid=125|imageid=0|limitstart=0|limitcount=3| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

 

________________________________________________________________

Dodatkowe informacje