Uprzejmie informujemy, iż w Gminie Podedwórze odbywają się konsultacje społeczne w związku z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Podedwórze na lata 2021-2030.
Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o wykazanie zaangażowania poprzez:
Udział w konsultacjach i aktywne zgłaszanie uwag/opinii dotyczących diagnozy problemów społecznych w Gminie Podedwórze oraz propozycji działań zmierzających do ich rozwiązania bądź ograniczenia.

Konsultacje prowadzone będą w dniach od: 14.12.2021r. do 28.12.2021r.

Konsultacje odbywają się poprzez złożenie pisemnych uwag dotyczących zapisów propozycji zmian w odniesieniu do Strategii obowiązującej w latach ubiegłych 2014 – 2020 na załączonym poniżej Formularzu konsultacyjnym.

Wypełnione Formularze należy przekazywać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.12.2021 r.
- osobiście, w pokoju nr 12 Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Podedwórzu, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze,
- w formie pisemnej na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Podedwórzu, Podedwórze 44, 21-222 Podedwórze,
- na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości prosimy wpisać „Konsultacje Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Podedwórze 2021 – 2030”.)

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz 2.pdf)Formularz[PDF]56 kB