19 marca 2024 r. odbyła się ostatnia XXXV Sesja VIII Kadencji Rady Gminy Podedwórze. Po wyczerpaniu porządku obrad Przewodniczący Rady Gminy Jan Ciemniewski podsumował mijającą kadencję. Przedstawił jak zmieniał się skład Rady Gminy na przestrzeni tych 5 lat oraz podsumował jej działania. Podziękował również wszystkim pracownikom Urzędu gminy oraz wszystkim, którzy brali udział w realizacji inwestycji za owocną współpracę i wsparcie.

Szczególne podziękowania dla wszystkich członków Rady Gminy, którzy poświecili swoją pracę, czas i energię na rzecz rozwoju naszej społeczności skierowała Pani Wójt Monika Mackiewicz-Drąg. Determinacja i współpraca organów gminy były kluczowe dla osiągnięcia wielu sukcesów, z których możemy być dumni.

Pamiątkowe statuetki zwieńczające pięcioletnią Kadencję Rady Gminy Podedwórze zostały wręczone radnym oraz Pani Wójt.

Dodatkowe informacje