W minioną sobotę 14 stycznia Gminna Biblioteka Publiczna w Podedwórzu zorganizowała gminne kolędowanie dla mieszkańców gminy Podedwórze i zaproszonych gości. Rozpoczęło się ono o godz. 15-tej w świetlicy wiejskiej w Podedwórzu jasełkami w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe wraz z chórem z Zespołu Placówek Oświatowych w Podedwórzu.
Wspólnie z nami kolędowali również: Schola „Uratowani” z Kodnia, Nadbużańskie Słowiki ze Sławatycz, zespół ludowy Wrzeciono oraz Rumenok; solistki Weronika Zamyłko i Wiktoria Zielonka oraz Paulina Gierchard, która recytowała wiersze. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom z naszej gminy, które pomogły nam w przygotowaniu poczęstunku.